Het regiokantoor in Capelle aan den IJssel is gevestigd in het gebouw ‘De Walvis’ en direct gelegen aan de A16. Ons kantoor is daardoor met de auto makkelijk bereikbaar. Ook met het openbaar vervoer kunt u het pand goed bereiken. Met een uniek shuttlebusje bent u vanaf metrostation Kralingse Zoom binnen enkele minuten bij ons kantoor.
Op deze vestiging werken specialisten voor de unieke Schox duik- en reisverzekeringen. Zij kunnen u alles vertellen over de verzekering die u nodig heeft om onbezorgd te kunnen duiken. Ook medewerkers van klantenservice, leven en hypotheken, schade, polisadministratie, volmacht en ondersteunende afdelingen werken vanuit dit kantoor. Uiteraard bent u van harte welkom op ons kantoor.
Wij zijn al jaren trouwe supporter van SVB Excelsior. Tijdens de thuiswedstrijden moedigen wij de spelers van deze mooie voetbalclub uit Rotterdam aan.